آیا نام ویندوز 11 تایید می شود؟

}

ژوئن 08, 2021

Windows 11 name confirmed?

آیا نام ویندوز 11 تایید می شود؟

مایکروسافت قرار است در تاریخ 24 ژوئن نسل بعدی ویندوز را معرفی کند. اکثر ماها انتظار داریم این آپدیت Sun Valley باشد که ظاهر این سیستم عامل را با تغییرات گسترده ای همراه خواهد ساخت به طوری که آیکون ها به جای .اینکه گوشه های تیز داشته باشند. گوشه های گرد خواهند داشت.رنگ ها به جای اینکه صاف باشند، گرادیان خواهند بود و منوهای شناور نیز اضافه خواهد گردید.

آیا مایکروسافت نام آپدیت خود را به ویندوز 11 تغییر می دهد؟

در این میان، شایعاتی به گوش می رسد که مایکروسافت این آپدیت را به ویندوز11 تغییر نام خواهد داد .و حالا  ایوان بلاس نیز به این شایعات دامن زده است.

او در توییتر خود می نویسد: از اسکرین شات ها برداشت شد.آپدیت بعدی سیستم عامل مایکروسافت احتمالاً ویندوز 11 نام خواهد داشت.

ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت پیش از این گفته بود که ویندوز 10 آخرین نسخه ویندوز خواهد بود. ولی این سیستم عامل مدام بروز رسانی خواهد شد. در این بین، اگر ویندوز11 تحقق یابد.هم سنت ارائه شده توسط مایکروسافت شکسته خواهد شد. و هم نسخه های قبلی با مشکل مواجه خواهند شد.بنابراین بعید به نظر می رسد.

آیا شما فکر می کنید آپدیت Sun Valley ویندوز 10 آن قدر گسترده است که مایکروسافت به خاطر آن اسم ویندوز 10 را به ویندوز 11 تغییر خواهد داد؟. نظر خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

جدیدترین مقالات

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11 ویندوز11 شامل مجموعه ای از تغییرات و ویژگی های جدید است.همین باعث شده که آن را از ویندوز10...

read more
ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

 

برای استفاده از امکانات کامل ویندوز 10 نیاز به استفاده از لایسنس اورجینال دارید . برای خرید لایسنس اورجینال محصولات مایکروسافت از لینک زیر استفاده کنید و با زدن کد تخفیفی padralearning از تخفیف ویژه و اختصاصی کاربران مرکز آموزش پادرا  بهره مند شوید .

 

نظرات کاربران

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

مقالات مرتبط

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11 ویندوز11 شامل مجموعه ای از تغییرات و ویژگی های جدید است.همین باعث شده که آن را از ویندوز10 متمایز کند.ویندوز 11 دارای رابط کاربری (UI) کاملا جدیدی است که استفاده از آن بسیار ساده است.مایکروسافت سعی کرده است که محیط  بسیار راحتی را برای کار...

معرفی ویندوز11 برای بیزینس

معرفی ویندوز11 برای بیزینس

معرفی ویندوز11 برای بیزینس ویندوز11 ویندوزی قدرتمند برای کارکنان , سازگار با آی تی , امن برای همه.ویندوز11 برای کارهای ترکیبی طراحی شده است سازنده ترین و امن ترین نسخه ویندوز ، در عین حال ساده برای IT.رابط کاربری ساده و کار آمد است .و کارکنان برای استفاده از آن نیاز...

قابلیت های جدید نمایشگرهای لمسی (touch ) در ویندوز11

قابلیت های جدید نمایشگرهای لمسی (touch ) در ویندوز11

قابلیت های جدید نمایشگرهای لمسی (touch ) در ویندوز11 وقتی صحبت از تجربه های لمسی به میان می آید ، ویندوز10 برایمان خاطر نشان می شود. بنابراین خیلی خوب است که مایکروسافت بار دیگر برای ایجاد یک تجربه نمایشگرهای لمسی(touch ) عالی در ویندوز11 متمرکز شده است.قابلیت های...

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

خرید لایسنس اوریجینال ویندوز 10 به  همراه کد تخفیف padralearning