افزودن واترمارک به پاورپوینت

}

ژوئن 09, 2021

چگونه به پاورپوینت واترمارک اضافه کنیم؟

واترمارک یک روش ساده برای محافظت از اسناد و تصاویر در برابر دزدی ادبی است. مطمئناً، مردم هنوز هم می توانند با ردیابی آثار هنری یا تایپ کردن محتوای یک سند، راه هایی برای دور زدن آن پیدا کنند. اما این نوع سرقت به تلاش نیاز دارد.

یا اگر چیزی در مورد سندی وجود دارد که مخاطب شما باید بلافاصله  آن را بداند.به عنوان مثال محرمانه بودن آن، واترمارک راهی است که میتوانید از آن استفاده کنید. در این مقاله نحوه افزودن واترمارک به پاورپوینت را به شما آموزش می دهیم.

نکته : شما می توانید عناصر مختلف طراحی را به پاورپوینت شامل جداول، نمودارها و متن اضافه کنید. همه آنها می توانند برای افزودن واترمارک به  ارائه پاورپوینت مورد استفاده قرار گیرند.

یک روش بسیار ساده برای افزودن واترمارک به پاورپوینت افزودن آن به اسلایدهای اصلی است. وقتی چیزی را به اسلاید اصلی خود اضافه می کنید. به صورت خودکار در هر اسلاید تکرار می شود.

نحوه افزودن واترمارک به پاورپوینت

1- پاورپوینت را باز کنید.

2- به تب View بروید. و روی دکمه Slide Master کلیک کنید. روی اولین اسلاید کلیک کنید.

Watermark PowerPoint Presentation

3- حالا شما باید تصمیم بگیرید که می خواهید از چه نوع واترمارکی برای پاورپوینت خود استفاده کنید. می توانید از یک text box استفاده کنید .یا می توانید یک تصویر وارد کنید.

  • اگر تصمیم دارید یک متن اضافه کنید .به منوی Insert رفته و text box را انتخاب کنید. یک جعبه متن در اسلاید برای شما ظاهر می شود.که می توانید متن دلخواه خود را در آن وارد کنید.
  • اگر تصمیم دارید یک تصویر اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که شفافیت آن را به اندازه کافی کاهش داده اید .که خواندن متن روی اسلاید شما را دشوار نمی کند. و می توانید از منوی Insert گزینه Picture را انتخاب کنید .و تصویر مورد نظر را اضافه کنید.
Watermark PowerPoint Presentation

4- پس از پایان کار روی دکمه Close Master view کلیک کنید.

Watermark PowerPoint Presentation

 

5- در پایان تصمیم بگیرید که می‌خواهید واترمارک پشت هر چیزی که در اسلاید دارید ظاهر شود یا نه. برای این کار، روی دکمه Send Backward در تب Format کلیک کنید. و سپس Send to Back را انتخاب کنید.

Watermark PowerPoint Presentation

حالا می توانید اسلایدها را به پاورپوینت اضافه کنید. و واترمارک به صورت خودکار به همه آنها اضافه می شود.

جدیدترین مقالات

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11 ویندوز11 شامل مجموعه ای از تغییرات و ویژگی های جدید است.همین باعث شده که آن را از ویندوز10...

read more
ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

 

برای استفاده از امکانات کامل آفیس نیاز به استفاده از لایسنس اورجینال دارید . برای خرید لایسنس اورجینال محصولات آفیس از لینک زیر استفاده کنید و با زدن کد تخفیفی padralearning از تخفیف ویژه و اختصاصی کاربران مرکز آموزش پادرا  بهره مند شوید .

 

نظرات کاربران

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =

مقالات مرتبط

ساخت تایمر با پاورپوینت

ساخت تایمر با پاورپوینت

ساخت تایمر با پاورپوینت در این مقاله نحوه ی ساخت تایمر با پاورپوینت را مشاهده می کنیم. یکی از پارامترهای مهم در ارائه...

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

خرید لایسنس اوریجینال محصولات آفیس به  همراه کد تخفیف padralearning