تفاوت office365 و office 2019

}

نوامبر 17, 2020

با بررسی تفاوت office365 و office 2019 در خدمت شما کاربران گرامی هستیم . این دو محصول جزء پرطرفدارترین محصولات مایکروسافت به حساب می آیند. اگر بین انتخاب این دو برنامه دچار شک و تردید هستید ، حتما این مقاله را مطالعه کنید.

تفاوت office365 و office 2019

تفاوت office365 و office 2019

 • آفیس 365 به شما اطمینان می دهد همیشه به روزترین ابزارهای بهره وری مدرن را از Microsoft داشته باشید. برنامه هایoffice365 برای استفاده شخصی و همچنین برای مشاغل کوچک و متوسط ​​، شرکت های بزرگ ، مدارس و… وجود دارد.
 • برنامه های office 365 برای برنامه های خانگی و شخصی شامل برنامه های قوی دسک تاپ Office  مانند Word ، PowerPoint و  Excel است که با آنها آشنا هستید . همچنین از فضای ذخیره سازی آنلاین و ویژگی های متصل به فضای ابری برخوردار هستید که به شما امکان می دهد در هر زمانی که دوست دارید روی فایل های آفیس خود کار کنید و همیشه جدیدترین ویژگی ها ، اصلاحات و به روزرسانی های امنیتی همراه با پشتیبانی فنی مداوم و بدون هزینه اضافی را در اختیار خواهید داشت.
 • می توانید ماهانه یا سالانه هزینه اشتراک خود را پرداخت کنید و مجموعه آفیس را روی 5 دستگاه(pc,mac,android,ios) نصب کنید ویک ترابایت فضای ابری در اختیار دارید.
 • همچنین  365 Family به شما این امکان را  می دهد که اشتراک خود را برای حداکثر 5 نفر  دیگر از خانواده یا دوستان خود به اشتراک بگذارید که هر کدام از این 6 کاربر(شما +  5 نفر دیگر) میتوانید روی 5 دستگاه آفیس نصب کنید و یک ترابایت فضای ابری مستقل خواهید داشت.

Office 2019 به عنوان محصول دائمی فروخته می شود ، این بدان معناست که برای تهیه برنامه های Office برای یک رایانه ، یک هزینه برای همیشه پرداخت می کنید. و هم برای رایانه های شخصی و هم برای رایانه های مک در دسترس است. با این حال ، هیچ گزینه ارتقا وجود ندارد ، یعنی اگر قصد دارید نرم افزار را به نسخه بعدی ارتقا دهید ، باید آن را با قیمت کامل خریداری کنید.

تفاوت office365 و office 2019

2019

365

یکبار هزینه پرداخت کنید.

هزینه ماهانه کمی بپردازید یا با پرداخت یک سال کامل پس انداز کنید. 

هزینه

برنامه های Office مانند Excel ، Word و PowerPoint را دریافت کنید.
همچنین بسته به نسخه آفیس میتوانید از Outlook ، Access , Publisher  نیز استفاده کنید.

آخرین نسخه برنامه های Office مانند Excel ، Word ، PowerPoint و Outlook را دریافت کنید و همیشه جدیدترین ویژگی ها ، ابزارهای جدید ، به روزرسانی های امنیتی و رفع اشکال ها را دریافت خواهید کرد. Word,Power Point,Excel,One Note,Outlook,OneDrive,Skype,Publisher,Access ,ToDo,Forms,Flow,People

 

برنامه ها

به روزرسانی های امنیتی گنجانده شده است ، اما هیچ ویژگی جدیدی دریافت نخواهید کرد. 

نسخه Office شما همیشه به روز است. همه جدیدترین ویژگی ها و به روزرسانی ها ، همچنین به روزرسانی های امنیتی و رفع اشکالات را دریافت خواهید کرد.

به روزرسانی ویژگیها 

 می توانید یک بار روی رایانه شخصی یا Mac نصب کنید. 

 

 

با استفاده از office 365 ، می توانید office را روی همه دستگاه های خود نصب کنید و همزمان به پنج سیستم وارد شوید .(یعنی به طور همزمان فقط 5 دستگته فعال میتوانید داشته باشید)این بدان معناست که می توانید از Office بدون توجه به اینکه در چه مکانی هستید یا در چه دستگاهی هستید استفاده کنید. این شامل رایانه های شخصی ، مک ، رایانه لوحی و تلفن است. همچنین می توانید اشتراک خود را با حداکثر پنج نفر دیگر به اشتراک بگذارید.

 

نصب Office روی بیش از یک رایانه

برنامه های تلفن همراه را به صورت رایگان نصب کنید و ویژگی های اصلی ویرایش را در رایانه لوحی یا تلفن های کمتر از 10.1 اینچ دریافت کنید.

برنامه های تلفن همراه را به صورت رایگان نصب کنید و هنگام ورود به برنامه های Office در دستگاه خود ، ویژگی های اضافی را دریافت کنید.

ویژگی های پیشرفته

شامل نمی شود.

 

 

 

پرونده های خود را به صورت ایمن در فضای ابری ذخیره کنید و از هر کجا به آنها دسترسی پیدا کنید. به ازای هر کاربر  ، 1 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری OneDrive دریافت کنید.

فضای ذخیره سازی آنلاین اضافی

 

  پشتیبانی فنی اولیه فقط برای نصب گنجانده شده است.

برای کمک به مشکلات فنی یا پشتیبانی از اشتراک و صورتحساب ، بدون هزینه اضافی در طول اشتراکتان با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی فنی

 

 

تفاوت office365 و office 2019

تفاوت office365 و office 2019 به صورت خلاصه

 •   قیمت گذاری: Office 365 یک مدل اشتراک ماهانه است که می تواند سالانه پرداخت شود در حالی که Office 2019 “یک بار خرید برای همیشه” است.
 •  برنامه ها / به روزرسانی ها: Office 365 امکان دسترسی به برنامه های کامل Office را در آخرین نسخه ها / به روزرسانی ها فراهم می کند در حالی که Office 2019 فقط ویژگی های موجود در زمان خرید را فراهم می کند ، به این معنی که به روزرسانی بعدی برنامه ها را شامل نمی شود.
 •  در دسترس بودن: Office 365 می تواند تا زمانی که هزینه خدمات را پرداخت کنید  در چندین دستگاه فقط با یک اشتراک در دسترس باشد در حالی که Office 2019 فقط برای یک دستگاه قابل خریداری است .
 •  امنیت:در office 2019 وصله های امنیتی موجود باید به صورت دستی پیکربندی شوند. این بدان معناست که هر از چند گاهی به یک متخصص فناوری اطلاعات نیاز خواهید داشت که به شما کمک می کند از به روز بودن نرم افزار اطمینان حاصل کنید با این حال ، با مجوز Office365 ، نه تنها وصله های امنیتی به طور خودکار نصب می شوند ، بلکه برنامه ها همچنین به طور مداوم به روز می شوند تا از ویژگی های امنیتی جدید استفاده کنند.
 • علاوه بر این ،  Office 365 درنسخه سازمانی شامل نرم افزارهای همکاری مانند Microsoft Teams است که باعث افزایش ارتباطات و بهره وری در نیروی کار شما می شود.  

نکته آخر:

کدام یک Office 365 بهتر است یا Office 2019؟ 

 • اگر نیروی کار شما فقط از اکسل ، Word ، PowerPoint و Outlook در دسک تاپ استفاده می کند و شما فقط از برنامه های پیش فرض استفاده می کنید ، پس Office 2019 انتخاب صحیحی است.
 • در نظر داشته باشید که برخلاف نسخه های قبلی ، Office 2019 فقط در دستگاه هایی که از ویندوز 10 یا سه نسخه اخیر macOS استفاده می کنند پشتیبانی می شود. اگر شما باید از جدیدترین نسخه Office استفاده کنید و هنوز در ویندوز 8.1 یا ویندوز 7 هستید این نسخه مناسب شما نیست.
 • اگرچه مایکروسافت اظهار نکرده است که آیا آفیس 2019 آخرین نسخه داخلی آفیس خواهد بود یا خیر ، ما می دانیم که مایکروسافت در حال حاضر یک ذهنیت ابری دارد و بیشتر توجه خود را به راه حل های ابری مانند Office 365 معطوف کرده است پس اگر مدت طولانی از برنامه ها استفاده می کنید ، خرید اشتراک Office 365 شاید بهترین گزینه شما باشد ، زیرا به تمام برنامه ها و مزایا با هزینه کم دسترسی کامل دارید.

ویژگی های نوین سمعی و بصری در خدمت شماست.

 •  همچنین اگر سازمان شما از کنفرانس های ویدئویی و صوتی استفاده میکند ، این بهترین گزینه برای تجارت شما است و  می تواند سازمان شما را به مرحله بعدی برساند و از قدرت فن آوری های مبتنی بر ابر استفاده کند.
 • این نه تنها به کاربران نهایی شما ابزارهای مورد نیاز مانند Word ، Excel ، PowerPoint و Outlook را ارائه می دهد بلکه به روزرسانی های بی پایانی را ارائه می دهد تا مطمئن شوید که بیشترین بهره را از آن می برند.
 • همچنین به آنها امکان استفاده از فن آوری های مبتنی بر وب مانند Microsoft Teams و OneDrive و انعطاف پذیری برای کار با هر دستگاهی را که به آنها تعلق می گیرد ، می دهد.

حال با بررسی تفاوت office365 و office 2019 و نکات بیان شده ، می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

جدیدترین مقالات

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11 ویندوز11 شامل مجموعه ای از تغییرات و ویژگی های جدید است.همین باعث شده که آن را از ویندوز10...

read more
ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

 

برای استفاده از امکانات کامل آفیس نیاز به استفاده از لایسنس اورجینال دارید . برای خرید لایسنس اورجینال محصولات آفیس از لینک زیر استفاده کنید و با زدن کد تخفیفی padralearning از تخفیف ویژه و اختصاصی کاربران مرکز آموزش پادرا  بهره مند شوید .

 

نظرات کاربران

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 13 =

مقالات مرتبط

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11 ویندوز11 شامل مجموعه ای از تغییرات و ویژگی های جدید است.همین باعث شده که آن را از ویندوز10...

معرفی ویندوز11 برای بیزینس

معرفی ویندوز11 برای بیزینس

معرفی ویندوز11 برای بیزینس ویندوز11 ویندوزی قدرتمند برای کارکنان , سازگار با آی تی , امن برای همه.ویندوز11 برای کارهای...

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

خرید لایسنس اوریجینال محصولات آفیس به  همراه کد تخفیف padralearning