حفاظت از وب کم با بیت دیفندر

}

نوامبر 25, 2020

محافظت از وب کم با بیت دیفندر

چگونه میتوانیم از وب کم در برابر هکر ها محافظت کنیم؟

وقتی صحبت از جلوگیری از کنترل وب کم توسط هکرها می شود ، راه حل هایی مانند لغو امتیازات برنامه ، غیرفعال کردن دوربین داخلی دستگاه یا پوشاندن آن بسیار کاربردی نیستند.

این جایی است که Audio Protection Bitdefender Video & وارد می شود. برای جلوگیری از تلاش برای اخاذی با استفاده از داده های حساس ، ویژگی Webcam Protection  سعی می کند  برنامه هایی را که سعی می کنند به دوربین شما دسترسی داشته باشند کنترل کند و برنامه های ناشناخته را مسدود می کند.

برنامه های ایمن و مطمئن به طور خودکار اجازه دسترسی به وب کم دستگاه را دارند.

به عنوان یک اقدام ایمنی ، هر زمان که یک برنامه نامعتبر سعی در دسترسی به دوربین شما داشته باشد ، اعلانی دریافت خواهید کرد ، حتی اگر ویژگی Autopilot فعال باشد ، و می توانید آن را مسدود یا مجاز کنید.

تنظیمات Video & Audio Protection بیت دیفندر برای مقابله با هکرها

برای دسترسی به منوی تنظیمات ، روی Video & Audio Protection کلیک کنید.

از اینجا می توانید:

• دسترسی به وب کم را مسدود کنیدهیچ برنامه ای اجازه دسترسی به وب کم شما را ندارد.

• دسترسی مرورگرها به وب کم را مسدود کنیدهیچ مرورگری به جز اینترنت اکسپلورر و مایکروسافت اج مجاز به دسترسی به وب کم شما نیست.توجه: با توجه به روش برنامه های Windows Store که در یک فرآیند اجرا می شود ، اینترنت اکسپلورر و مایکروسافت اج توسط Bitdefender به عنوان مرورگر وب قابل شناسایی نیستند ، بنابراین از این تنظیمات خارج می شوند.

• دسترسی وب کم برنامه را براساس انتخاب کاربران Bitdefender تنظیم کنیداگر اکثر کاربران Bitdefender یک برنامه محبوب را بی خطر می دانند ، دسترسی آن به وب کم به طور خودکار در Allow تنظیم می شود. اگر یک برنامه محبوب توسط بسیاری از کاربران خطرناک تلقی شود ، دسترسی آن به طور خودکار روی Blocked تنظیم می شود.توجه: هر بار که یکی از برنامه های نصب شده شما توسط اکثر کاربران Bitdefender مسدود شده ذکر شود ، حتی اگر ویژگی  Autopilot فعال باشد ، به شما اطلاع داده می شود.

• وقتی برنامه های مجاز به وب کم متصل می شوند ، دریافت اعلان ها را انتخاب کنید هر زمان که یک برنامه مجاز به وب کم شما دسترسی پیدا کند ، حتی اگر ویژگی Autopilot فعال باشد ، به شما اطلاع داده می شود.

چرا امنیت وب کم مهم است ؟ محافظت از وب کم با بیت دیفندر

متأسفانه ، وقتی صحبت از وب کم می شود ، برخی از تولیدکنندگان که ترجیح می دهند  روی جنبه های اقتصادی بیشتری تمرکز کنند ، امنیت اغلب نادیده گرفته می شود. این می تواند به موقعیت های خطرناکی منجر شود که در آن کاربران می توانند به اهداف ساده ای برای هکرهایی تبدیل شوند که قصد دسترسی به دستگاه های خود را دارند. برای محافظت از وب کم خود در برابر هکرها ، باید:

• هرگز از تنظیمات پیش فرض استفاده نکنید. پس از نصب دستگاه ، حتماً گذرواژه ها و سایر تنظیمات را تغییر دهید.

• همیشه سیستم عامل را به روز نگه دارید.

• از یک راه حل امنیتی کافی برای محافظت از وب کم استفاده کنید.

امیدواریم از مقاله محافظت از وب کم با بیت دیفندر بهره مند شده باشید.

جدیدترین مقالات

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

 

برای استفاده از امکانات کامل آنتی ویروس بیت دیفندر نیاز به استفاده از لایسنس اورجینال دارید . برای خرید لایسنس اورجینال محصولات بیت دیفندر از لینک زیر استفاده کنید و با زدن کد تخفیفی padralearning از تخفیف ویژه و اختصاصی کاربران مرکز آموزش پادرا  بهره مند شوید .

 

نظرات کاربران

2 Comments

 1. سیاسی

  بسیار عالی بود .از شما ممنونم

  Reply
  • حمید ملایی

   خواهش می کنم

   Reply

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 5 =

مقالات مرتبط

چند قدم تا افزایش امنیت حساب کاربری گوگل

چند قدم تا افزایش امنیت حساب کاربری گوگل

قدم تا افزایش امنیت حساب کاربری گوگل امنیت حساب کاربری گوگل بسیار مهم است.امروزه کاربران بیش از هر زمان دیگری به امنیت دیجیتال اهمیت می دهند.حملات سایبری و اینترنتی تقریبا هر هفته رخ می دهد و توجه کاربران را جلب می کند.Bitdefender بر این تلاش است که خوانندگان را با...

ابزار رمزگشایی بیت دیفندر برای باج افزار GandCrab

ابزار رمزگشایی بیت دیفندر برای باج افزار GandCrab

ابزار رمزگشایی بیت دیفندر برای باج افزار GandCrab ابزار رمزگشایی منتشر شده امکان بازیابی رایگان پرونده های رمزگذاری شده توسط برخی نسخه های  GandCrab،  را فراهم می کند. که صدها هزار نفر را از ابتدای سال تحت تأثیر قرار داده است. ابزار رمزگشایی باج افزار GandCrab فایل...

ابزار رمزگشایی باج‌افزار LockCrypt

ابزار رمزگشایی باج‌افزار LockCrypt

ابزار رمزگشایی باج‌افزار LockCrypt لاک‌کریپت (LockCrypt) یک خانواده باج‌افزار معروف است که از اواسط سال ۲۰۱۷ با تمرکز ویژه روی کاربران مشاغل و شرکت‌ها منتشر شد. این خانواده باج‌افزاری با استفاده از حمله جستجوی فراگیر (brute-force attack)، کاربران پروتکل‌ کنترل از راه...

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

خرید لایسنس اوریجینال محصولات بیت دیفندر به  همراه کد تخفیف padralearning