خواندن صفحات ویکی پدیا با Microsoft Edge Dev

}

مارس 27, 2021

آپدیت Microsoft Edge Dev خواندن صفحات ویکی پیدا را آسان تر می کند

Microsoft Edge Dev به تازگی نسخه ی جدیدی را دریافت کرده است.این آپدیت نسخه ی مرورگر را به نسخه ی 91.0.825.0 تغییر می دهد و ویژگی های جدید دیگری را هم به همراه دارد.یکی از این ویژگی های جدید توانایی خواندن صفحات ویکی پدیا در Immersive Reader است.

مایکروسافت در تلاش است تا با Microsoft Edge،صفحات وب را فراگیرتر کند و در دسترس بیشتری قرار دهد.یکی از راه های انجام این کار استفاده از Immersive Reader است،ابزاری داخلی که به شما امکان می دهد تا نحوه ی خواندن آنلاین را آسان تر فراگیرید و آن را طبق نیازها و خواسته های خود تنظیم کنید.

مایکروسافت در تلاش است تا Immersive Reader را به صفحات بیشتر و بیشتری در وب برساند و اعلام کرده است که تاکنون Microsoft Edge بیش از 55 میلیون صفحه وب را در دسترس قرار داده است.

اکنون می توانید با کلیک بر روی آیکون کتاب و بلندگو در نوار آدرس،همه صفحات وب ویکی پدیا در Immersive Reader باز کنید.تصویر زیر نحوه ی نمایش مقاله ویکی پدیا در مورد مایکروسافت را در Immersive Reader نشان می دهد.

Microsoft edge dev

مایکروسافت می گوید که این یک درخواست از جامعه ما بوده است که پشتیبانی از Immersive Reader را برای وب سایت ویکی پدیا گسترش دهد.همچنین مایکروسافت می گوید که با این آپدیت،فقط این خواسته را براورده نکرده است بلکه بهینه سازی های بیشتری را در Immersive Reader اضافه کرده است.

با فهرست مطالب به سرعت بین صفحات جابجا شوید

قابلیت جدید برای Immersive Reader،فهرست مطالب است که شما می توانید هنگام استفاده از آن به راحتی بین صفحات ویکی پدیا جابجا شوید.

با استفاده از آیکون سه خط موازی فهرست را باز کنید تا لیست صفحات ویکی پدیا برای شما نمایان شود.برای رفتن به هر صفحه فقط کافی است بر روی لیست و عنوان آن کلیک کنید و برای بستن آن علامت ضربدر را بزنید.

گشودن و جمع کردن جداول داده ها

این قابلیت به شما کمک می کند تا جداولی که مورد علاقه تان نیست را پنهان کنید و به راحتی بین جدول های دیگر جابجا شوید.زمانی که صفحه وب جدیدی را در Immersive Reader باز می کنید جداول به شما گزینه ی Show more را نشان می دهند.شما می توانید برای دیدن صفحه های بیشتر بر روی این گزینه کلیک کنید.

Microsoft Edge preview

جدیدترین مقالات

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

 

برای استفاده از امکانات کامل آفیس نیاز به استفاده از لایسنس اورجینال دارید . برای خرید لایسنس اورجینال محصولات آفیس از لینک زیر استفاده کنید و با زدن کد تخفیفی padralearning از تخفیف ویژه و اختصاصی کاربران مرکز آموزش پادرا  بهره مند شوید .

 

نظرات کاربران

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

مقالات مرتبط

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

خرید لایسنس اوریجینال محصولات آفیس به  همراه کد تخفیف padralearning