غیرفعال کردن Snap Layouts در ویندوز11

}

آگوست 15, 2021

آموزش غیرفعال کردن Snap Layouts در ویندوز11

در ویندوز11 ، هنگامی که ماوس خود را بر روی دکمه  minimize/maximize در پنجره برنامه نگه دارید. گزینه های مختلف طرح بندی Snap را مشاهده می کنید. اگر این موارد برای شما آزار دهنده است می توانید آن را غیر فعال کنید. و ما نحوه انجام آن را به شما نشان می دهیم.

Snap Layouts یک ویژگی در ویندوز11 است که به سرعت پنجره های نرم افزار شما را جابجا می کند. هنگامی که روی پنجره برنامه روی دکمه کوچک Minimize/Maximize حرکت می کنید. و طرح مورد نظر را از منو انتخاب می کنید.پنجره نرم افزار شما این طرح بندی را دنبال می کند. و موقعیت خود را روی صفحه تغییر می دهد.

این پاپ آپ مطمئناً برای همه مناسب نیست .و اگر نمی خواهید، می توانید آن را غیرفعال کنید. همچنین می توانید به سادگی از ظاهر شدن گزینه های طرح بندی هنگام قرار گرفتن روی دکمه Minimize/Maximize جلوگیری کنید.که آن را در زیر توضیح خواهیم داد.

نحوه غیرفعال کردن Snap Layouts در ویندوز11

برای غیرفعال کردن Snap Layouts در ویندوز11، settings را در رایانه خود باز کنید. این کار را با فشار دادن کلیدهای Windows+i انجام دهید. در تنظیمات ، از نوار کناری به چپ، System را انتخاب کنید.

How to Turn Off Snap Layouts in Windows 11

در پنجره سمت راست به پایین اسکرول کنید. و روی Multitasking کلیک کنید.

How to Turn Off Snap Layouts in Windows 11

تیک کنار گزینه Snap Windows  آن را به حالت Off تغییر دهید.

How to Turn Off Snap Layouts in Windows 11

و Snap Layouts اکنون غیرفعال است. اگر روی دکمه Minimize/Maximize پنجره برنامه حرکت کنید، هیچ گزینه طرح بندی را مشاهده نخواهید کرد.

حذف طرح‌بندی ها از دکمۀ Minimize/Maximize

اگر می خواهید Snap Layouts را فعال نگه دارید، اما نمی خواهید گزینه های طرح بندی روی دکمه Minimize/Maximize کردن باشد، در تنظیمات گزینه ای برای غیرفعال کردن این مورد وجود دارد. این ویژگی همچنان فعال باقی می ماند.

برای انجام این کار ، در همان صفحه  Multitasking که Snap Windows  را غیرفعال کرده اید، روی منوی Snap Windows کلیک کنید و گزینه Show Snap Layouts When I Hover over a Window’s Maximize را غیرفعال کنید.

How to Turn Off Snap Layouts in Windows 11

با این کار Snap Layouts بدون نمایش هیچ گزینه ای در برنامه ای که دکمه را minimize/maximize می کند فعال می شود. Snap Layouts قطعاً یک ویژگی مفید است.اما همه نمی توانند از آن استفاده کنند. اگر که به آن نیاز ندارید، می توانید آن را غیر فعال کنید. و بعداً، اگر می خواهید آن را برگردانید، می توانید آن را از همان صفحه تنظیمات روشن کنید.

جدیدترین مقالات

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11 ویندوز11 شامل مجموعه ای از تغییرات و ویژگی های جدید است.همین باعث شده که آن را از ویندوز10...

read more
ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

 

برای استفاده از امکانات کامل ویندوز 10 نیاز به استفاده از لایسنس اورجینال دارید . برای خرید لایسنس اورجینال محصولات مایکروسافت از لینک زیر استفاده کنید و با زدن کد تخفیفی padralearning از تخفیف ویژه و اختصاصی کاربران مرکز آموزش پادرا  بهره مند شوید .

 

نظرات کاربران

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هجده =

مقالات مرتبط

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11

ویژگی های جدید ویندوز11 ویندوز11 شامل مجموعه ای از تغییرات و ویژگی های جدید است.همین باعث شده که آن را از ویندوز10 متمایز کند.ویندوز 11 دارای رابط کاربری (UI) کاملا جدیدی است که استفاده از آن بسیار ساده است.مایکروسافت سعی کرده است که محیط  بسیار راحتی را برای کار...

معرفی ویندوز11 برای بیزینس

معرفی ویندوز11 برای بیزینس

معرفی ویندوز11 برای بیزینس ویندوز11 ویندوزی قدرتمند برای کارکنان , سازگار با آی تی , امن برای همه.ویندوز11 برای کارهای ترکیبی طراحی شده است سازنده ترین و امن ترین نسخه ویندوز ، در عین حال ساده برای IT.رابط کاربری ساده و کار آمد است .و کارکنان برای استفاده از آن نیاز...

قابلیت های جدید نمایشگرهای لمسی (touch ) در ویندوز11

قابلیت های جدید نمایشگرهای لمسی (touch ) در ویندوز11

قابلیت های جدید نمایشگرهای لمسی (touch ) در ویندوز11 وقتی صحبت از تجربه های لمسی به میان می آید ، ویندوز10 برایمان خاطر نشان می شود. بنابراین خیلی خوب است که مایکروسافت بار دیگر برای ایجاد یک تجربه نمایشگرهای لمسی(touch ) عالی در ویندوز11 متمرکز شده است.قابلیت های...

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

خرید لایسنس اوریجینال ویندوز 10 به  همراه کد تخفیف padralearning