آموزش حذف پس زمینه عکس در پاورپوینت

}

ژوئن 12, 2021

چگونه پس زمینه عکس را با پاورپوینت حذف کنیم؟

حذف پس زمینه عکس کار خسته کننده ای است. اگر فتوشاپ دارید. و می دانید چطور از آن استفاده کنید. احتمالاً می توانید پس زمینه عکس را با تلاش کمتری حذف کنید .اما همه فتوشاپ ندارند. می توانید از پاورپوینت برای حذف پس زمینه تصویر استفاده کنید. حذف پس زمینه عکس با پاورپوینت از طریق یک ابزار داخلی انجام می شود.که  می تواند چنین کاری انجام دهد .

نحوه حذف پس زمینه عکس با پاورپوینت

1- پاورپوینت را باز کنید. 2- به تب Insert بروید و تصویر مورد نظرتان را وارد کنید. برای سهولت کار، مطمئن شوید که پس زمینه اسلاید شما با پس زمینه تصویر همرنگ نیست. 3- پس از قرار دادن تصویر، آن را انتخاب کنید تا تب Format ظاهر شود. به تب Format بروید. 4- در سمت چپ، یک دکمه بزرگ به نام Remove background را مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید. 5- همانطور که مشاهده می کنید بعضی قسمتها به رنگ بنفش در می آید.حالا باید به پاورپوینت بفهمانید که می خواهید کدام قسمت ها حذف شوند.

6- اگر گزینه Mark Area to keep را انتخاب کنید.می توانید خط را به سمت قسمت هایی که می خواهید در تصویر بمانند بکشید و آن قسمتها حذف نخواهند شد.
Removing the background from any image
7- اگر قسمتی در تصویر دارید که می خواهید حذف شود.با استفاده از Mark Areas to Remove آن را انتخاب کنید.
Removing the background from any image
8-  سپس نیاز است برای اعمال تغییرات Keep Changes را بزنید.
Removing the background from any image
Removing the background from any image
برای اینکه عکس تمیزی داشته باشید .کافیست مقداری روی این کار وقت صرف کنید. با این روش به راحتی می توانید عمل حذف پس زمینه عکس با پاورپوینت را انجام دهید. برای ذخیره تغییرات ایجاد شده در تصویر، باید پاورپوینت را ذخیره کنید. بعداً می توانید با زیپ کردن فایل، و سپس با  اکسترکت کردن آن، تصویر را استخراج کنید.

جدیدترین مقالات

سیستم مورد نیاز ویندوز11

سیستم مورد نیاز ویندوز11

آیا سیستم شما ویندوز11 را پشتیبانی می کند؟ مایکروسافت به تازگی اولین نسخه  بتا عمومی و پایدار را برای ویندوز 11 منتشر...

read more
ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

 

برای استفاده از امکانات کامل آفیس نیاز به استفاده از لایسنس اورجینال دارید . برای خرید لایسنس اورجینال محصولات آفیس از لینک زیر استفاده کنید و با زدن کد تخفیفی padralearning از تخفیف ویژه و اختصاصی کاربران مرکز آموزش پادرا  بهره مند شوید .

 

نظرات کاربران

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + دوازده =

مقالات مرتبط

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

خرید لایسنس اوریجینال محصولات آفیس به  همراه کد تخفیف padralearning