مخفی کردن تعداد لایکهای پست های اینستاگرام

}

ژوئن 08, 2021

نحوه مخفی کردن تعداد لایک ها در پست های اینستاگرام

امروزه برای اکثر کاربران اینستاگرام بسیار مهم است که پست های آنها چقد لایک می خورد. اگر عکس شما فقط دوازده لایک کسب کند، چه می کنید؟ وحشت. اینستاگرام ظاهراً متوجه شده است که این مسئله برای برخی از کاربران یک مسئله جدی است .و باید سرانجام در این مورد کاری انجام  دهد.

پس از سال‌ها آزمون و خطا فیس‌بوک سرانجام تصمیم گرفته تا امکان مخفی کردن تعداد لایک ها در اینستاگرام و فیس‌بوک را برای همه کاربران فعال کند. به این ترتیب هم می‌توانید تعداد لایک‌های پست‌های خود را مخفی کنید .و هم در صورت تمایل تعداد لایک‌های هیچ پستی را مشاهده نکنید.

در این مقاله نحوه مخفی کردن لایک ها برای همه پست ها و یا یک پست خاص را به شما آموزش می دهیم.

چگونه می توان تعداد لایک ها را در اینستاگرام پنهان کرد؟

از 26 می2021، می توانید تعداد لایک های موجود در همه مطالب موجود در اینستاگرام خود را پنهان کنید. همچنین این گزینه را خواهید داشت که تعداد لایکهای پست خاصی را پنهان کنید.

How to hide like counts on Instagram

مخفی کردن تعداد لایک ها در همه پست ها

  • به تنظیمات اینستاگرام خود بروید.( Profile > Menu > Settings)
  • به بخش posts بروید.
  • گزینه Hide like counts and view counts را انتخاب کنید.

این تغییر تنظیمات برای همه پست های موجود در اینستاگرام شما اعمال می شود. هم تعداد لایک ها و هم تعداد مشاهده ها  از همه پست ها پنهان می شود.

How to hide like counts on Instagram

نحوه مخفی کردن تعداد لایک ها در یک پست خاص

  • پست مورد نظر خود را پیدا کنید. که ترجیح می دهید لایک های آن را پنهان کنید.
  • بر روی سه نقطه در گوشه پست ضربه بزنید.
  • گزینه Hide Like Counts را انتخاب کنید.
نکته : شما می توانید قبل از اشتراک پست، تعداد لایک های پست را پنهان کنید. اگرچه می توانید تنظیمات را حتی پس از قرار دادن پست نیز فعال یا غیر فعال کنید.

جدیترین مقالات

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

 

برای استفاده از امکانات کامل ویندوز 10 نیاز به استفاده از لایسنس اورجینال دارید . برای خرید لایسنس اورجینال محصولات مایکروسافت از لینک زیر استفاده کنید و با زدن کد تخفیفی padralearning از تخفیف ویژه و اختصاصی کاربران مرکز آموزش پادرا  بهره مند شوید .

 

نظرات کاربران

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

مقالات مرتبط

نحوه تبدیل دیسک GPT به دیسک MBR در ویندوز 10

نحوه تبدیل دیسک GPT به دیسک MBR در ویندوز 10

نحوه تبدیل دیسک GPT به دیسک MBR در ویندوز10 GPT (GUID Partition Table) و MBR (Master Boot Record) دو سبک مختلف پارتیشن هستند. که می توانند برای دیسک استفاده شوند. این آموزش روشهای مختلف نحوه تبدیل دیسک GPT به دیسک MBR را در ویندوز10 به شما نشان می دهد. تبدیل دیسک GPT...

تغییر زمان نمایش منوی بوت در ویندوز10

تغییر زمان نمایش منوی بوت در ویندوز10

تغییر زمان نمایش منوی بوت در ویندوز10 آیا سیستم دو بوت دارید؟اگر جواب بله است،شما می توانید زمان نمایش منوی بوت را به هر آنچه که بخواهید تغییر دهید.در این مقاله چهار روش انجام این کار را مشاهده می کنیم. اگر ویندوز10 تشخیص دهد که سیستم عامل دیگری روی رایانه نصب شده...

آیا نام ویندوز 11 تایید می شود؟

آیا نام ویندوز 11 تایید می شود؟

آیا نام ویندوز 11 تایید می شود؟ مایکروسافت قرار است در تاریخ 24 ژوئن نسل بعدی ویندوز را معرفی کند. اکثر ماها انتظار داریم این آپدیت Sun Valley باشد که ظاهر این سیستم عامل را با تغییرات گسترده ای همراه خواهد ساخت به طوری که آیکون ها به جای .اینکه گوشه های تیز داشته...