نحوه افزودن حساب مایکروسافت به اوت لوک

}

مارس 16, 2021

نحوه افزودن حساب مایکروسافت به اوت لوک

می توانید از ویندوز10 با یک حساب لوکال یا یک حساب مایکروسافت استفاده کنید. یک حساب مایکروسافت لزوماً نباید حسابی باشد که در یکی از دامنه های مایکروسافت ایجاد شده است. اگر حساب جیمیل دارید، می توانید با استفاده از آن حساب مایکروسافت ایجاد کنید. و وارد ویندوز10 شوید.

این حساب به شما این امکان را می دهد از ویژگی های بیشتری در سیستم عامل استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید حساب مایکروسافت خود را به اوت لوک اضافه کنید. و از آن ایمیل ارسال و دریافت کنید.

 افزودن حساب مایکروسافت به اوت لوک

  • شما باید اوت لوک را روی دسکتاپ خود نصب کنید .و همچنین باید یک حساب مایکروسافت داشته باشید.
  • اوت لوک را باز کنید. و به File>Info بروید. روی دکمه Add Account در بالای صفحه کلیک کنید.
Microsoft-Account-to-Outlook.
  • در پنجره باز شده، گزینه Manual setup or Additional server types را انتخاب کنید. 
Microsoft-Account-to-Outlook-1
  • در پنجره بعدی، گزینه Outlook.com or Exchange ActiveSync compatible service را انتخاب کنید. و روی Next کلیک کنید.
Microsoft-Account-to-Outlook-2
  • در صفحه بعد، اطلاعات ورود به حساب مایکروسافت خود را وارد کنید. در فیلد server متن زیر را وارد کنید.

Microsoft-Account-to-Outlook-3
  • روی Next کلیک کنید. و شما موفق به افزودن حساب مایکروسافت به اوت لوک شدید. اگر رمز عبور صحیح باشد.به شما گفته می شود که احراز هویت موفقیت آمیز است. می توانید پنجره را ببندید .و با حساب مایکروسافت خود از اوت لوک استفاده کنید.

احراز هویت دو  فاکتوره (Two factor authentication)

اگر احراز هویت دو فاکتوری را برای حساب مایکروسافت خود فعال کرده باشید. رمز عبوری که وارد می کنید کار نمی کند. هنگام نادرست بودن رمز عبور خطایی مشاهده خواهید کرد. برای ورود به سیستم اوت لوک باید یک رمز عبور دیگر ایجاد کنید.

  • به این صفحه بروید و با حساب مایکروسافت خود وارد سیستم شوید. پس از ورود به سیستم، روی پیوند more security options کلیک کنید.
Microsoft-Account-to-Outlook-4
  • در صفحه بعدی، به پایین اسکرول کنید به بخش App Passwords بروید. و روی Create a new app password کلیک کنید. با این کار رمز جدیدی برای شما ایجاد می شود. از این رمز عبور استفاده کنید. و آن را به جای پسوردی که معمولاً برای ورود به حساب مایکروسافت خود استفاده می کنید، وارد کنید.

نکته : به یاد داشته باشید که حساب مایکروسافت شما هنوز از حساب دامنه ای که ایمیل شما برای آن استفاده شده جداست.

به عنوان مثال، ایمیل حساب مایکروسافت من یک آدرس جیمیل است. وقتی از آن برای ورود به وب سایت مایکروسافت یا اوت لوک بصورت آنلاین استفاده می کنم. از رمزعبور حساب مایکروسافت که برای آن تنظیم کرده ام استفاده می کنم. وقتی از آن برای ورود به جیمیل استفاده می کنم. از رمز عبور جیمیل خود استفاده می کنم .و به ایمیل های خود در جیمیل دسترسی پیدا می کنم. هر یک از حساب ها حساب دیگر را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

جدیدترین مقالات

سیستم مورد نیاز ویندوز11

سیستم مورد نیاز ویندوز11

آیا سیستم شما ویندوز11 را پشتیبانی می کند؟ مایکروسافت به تازگی اولین نسخه  بتا عمومی و پایدار را برای ویندوز 11 منتشر...

read more
ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

 

برای استفاده از امکانات کامل آفیس نیاز به استفاده از لایسنس اورجینال دارید . برای خرید لایسنس اورجینال محصولات آفیس از لینک زیر استفاده کنید و با زدن کد تخفیفی padralearning از تخفیف ویژه و اختصاصی کاربران مرکز آموزش پادرا  بهره مند شوید .

 

نظرات کاربران

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 16 =

مقالات مرتبط

سیستم مورد نیاز ویندوز11

سیستم مورد نیاز ویندوز11

آیا سیستم شما ویندوز11 را پشتیبانی می کند؟ مایکروسافت به تازگی اولین نسخه  بتا عمومی و پایدار را برای ویندوز 11 منتشر...

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

خرید لایسنس اوریجینال محصولات آفیس به  همراه کد تخفیف padralearning