نحوه نصب و راه اندازی ویندوز 11 به صورت آفلاین

}

ژانویه 05, 2022

نحوه نصب و راه اندازی ویندوز 11 به صورت آفلاین

ویندوز 11  شما را مجبور می‌کند در هنگام راه‌اندازی به سرویس‌های مایکروسافت متصل شوید، اما اگر اینترنت قطع شود چه اتفاقی می افتد؟ در اینجا نحوه راه اندازی ویندوز 11 به صورت آفلاین را به شما آموزش می دهیم.

مایکروسافت برای تکمیل تنظیمات ویندوز 11 از سیستم شما می خواهد که یک اتصال اینترنتی فعال داشته باشد. از شما می‌خواهد که وارد حساب مایکروسافت خود شوید تا بتوانید به‌روزرسانی‌های مهم و ویژگی‌های جدید را دانلود کنید.

اگر می‌خواهید از یک حساب کاربری محلی استفاده کنید. یا در طول راه‌اندازی اتصال اینترنتی فعال نداشته باشید. این یک مشکل است. در اینجا به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید این محدودیت را دور بزنید. و بدون اتصال به اینترنت، تنظیمات ویندوز 11 را تکمیل کنید.

چرا راه اندازی ویندوز 11 به اتصال اینترنت نیاز دارد؟

به گفته مایکروسافت، برای انجام آپدیت ها و دانلود و استفاده از برخی ویژگی‌ها، به یک اتصال اینترنتی فعال نیاز دارید. علاوه بر این، نسخه هوم ویندوز 11 به یک حساب مایکروسافت برای تکمیل تنظیمات دستگاه در اولین استفاده نیاز دارد.

با این حال، این ممکن است به دلایل بسیاری امکان پذیر نباشد. ابتدا، ممکن است بخواهید از یک حساب کاربری محلی استفاده کنید. اما اتصال به اینترنت شما را مجبور می کند با یک حساب کاربری مایکروسافت وارد شوید. دومین مشکل احتمالی عدم وجود درایورهای WiFi برای اتصال به شبکه است. در نهایت، در دسترس نبودن یک اتصال اینترنتی فعال دلیل دیگری است که ممکن است بخواهید این محدودیت را دور بزنید.

در ویندوز 10 دور زدن این محدودیت آسان بود. می توانید بر روی گزینه ‘I don’t have internet’ کلیک کنید. و اقدام به ایجاد یک حساب کاربری محلی و تکمیل تنظیمات کنید.

با این حال، ویندوز 11 در صفحه let’s connect you to a network با دکمه next خاکستری متوقف می شود. کاربران نسخه حرفه ای می توانند روی I don’t have internetکلیک کنند. و با یک حساب کاربری محلی تنظیمات را تکمیل کنند. با این حال، کاربران نسخه Home این گزینه را ندارند.

در اینجا چند راه حل برای نصب Windows 11 Home بدون اتصال فعال اینترنت وجود دارد.

How to Install and Set Up Windows 11 Without an Internet Connection
  • پایان دادن به فرآیند Network Connection Flow با استفاده از Task Manager

How to Install and Set Up Windows 11 Without an Internet Connection

می‌توانید  صفحه let’s connect you to a network  را با از بین بردن فرآیند oobenetworkconnectionflow.exe با استفاده از Task Manager، دور بزنید.

از آنجایی که قبلاً ویندوز 11 را در این مرحله نصب کرده اید. می توانید Task Manager را در بالای ویزارد راه اندازی خود با استفاده از Command Prompt راه اندازی کنید. و روند را از بین ببرید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

با فرض اینکه در صفحه let’s connect you to a network هستید.  Shift + F10 را فشار دهید تا Command Prompt اجرا شود.

در پنجره Command Prompt عبارت taskmgr را تایپ کنید .  و enter را بزنید تا Task Manager اجرا شود.

How to Install and Set Up Windows 11 Without an Internet Connection

یا از میانبر Ctrl + Shift + Esc برای راه‌اندازی Task Manager بدون Command Prompt استفاده کنید.

روی More Details کلیک کنید. تا Task Manager در نمای کامل باز شود.

در تب Processes، گزینه Network Connection Flow را پیدا کنید.

Network Connection Flow را انتخاب کنید . و سپس روی دکمه End task کلیک کنید. صبر کنید تا فرآیند به پایان برسد و سپس Task Manager را ببندید.

exit را در Command Prompt تایپ کنید . و Enter را بزنید.

اکنون دوباره به ویزارد راه اندازی باز خواهید گشت. و سپس به مرحله بعدی می رود. در اینجا نام و رمز عبور خود را وارد کنید .  تا یک حساب کاربری محلی ایجاد کنید. و تنظیمات را تکمیل کنید.

  • مستقیماً Network Connection Flow را با استفاده از Command Prompt از بین ببرید

How to Install and Set Up Windows 11 Without an Internet Connection

اگر قادر به پایان دادن به Network Connect Flow از طریق Task Manager نیستید. می توانید مستقیماً با استفاده از  Command Prompt  آن را از بین ببرید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

در صفحه اجازه دهید شما را به صفحه شبکه متصل کنیم. Shift + F10 را فشار دهید تا Command Prompt اجرا شود.

در پنجره Command Prompt دستور زیر را تایپ کنید .  و اینتر را بزنید تا اجرا شود:

پس از اجرا، پنجره Command Prompt را ببندید تا به تنظیمات ادامه دهید.

  • از let’s connect you to a network با استفاده از Alt + F4  بگذرید .

این راه حل توانسته به چند کاربر کمک کند. هنگامی که در صفحه let’s connect you to a network ، ترکیب Alt + F4 را فشار دهید.  تا پنجره اجباری اتصال به اینترنت بسته شود.

در صورت موفقیت آمیز بودن، ویندوز 11 از صفحه فعلی رد می شود. و به مرحله بعدی می رود. هنگامی که این مرحله را پشت سر گذاشتید، می توانید یک حساب کاربری محلی ایجاد کنید .  و سپس راه اندازی را کامل کنید.

راه اندازی ویندوز 11 را بدون اینترنت کامل کنید

می‌توانید یکی از روش های ذکر شده در بالا را دنبال کنید . تا اجازه دهید به پنجره شبکه متصل شویم . و تنظیمات ویندوز 11 را بدون اینترنت کامل کنید.

گفتنی است، پس از اتمام راه‌اندازی و ایجاد یک حساب کاربری محلی، به اینترنت متصل شوید. تا ‌بروزرسانی ها و ویژگی‌های امنیتی مهم را دانلود کنید. همچنین ممکن است پس از راه اندازی اولیه متوجه چند آیکن گم شده شوید. وقتی دفعه بعد به اینترنت وصل شدید ویندوز این آیکن ها  را دانلود می کند.

منبع مقاله : MUO

جدیدترین مقالات

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

 

برای استفاده از امکانات کامل ویندوز 10 نیاز به استفاده از لایسنس اورجینال دارید . برای خرید لایسنس اورجینال محصولات مایکروسافت از لینک زیر استفاده کنید و با زدن کد تخفیفی padralearning از تخفیف ویژه و اختصاصی کاربران مرکز آموزش پادرا  بهره مند شوید .

 

نظرات کاربران

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

مقالات مرتبط

روش بوت کردن ویندوز 11 در safe mode

روش بوت کردن ویندوز 11 در safe mode

روش بوت کردن ویندوز 11 در safe mode اگر در راه اندازی ویندوز 11 خود با مشکل مواجه هستید. ممکن است بوت کردن ویندوز 11 در safe mode کمک کند، که به طور موقت درایورها و ویژگی ها را غیرفعال می کند تا رایانه شما پایدارتر شود. در اینجا نحوه بوت کردن ویندوز 11 در safe mode را...

نحوه بروزرسانی مایکروسافت تیمز

نحوه بروزرسانی مایکروسافت تیمز

نحوه بروزرسانی مایکروسافت تیمز مهم است که به طور منظم مایکروسافت تیمز را بروز کنید تا بهترین تجربه ممکن را از آن به دست آورید. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، در این مقاله نحوه بروزرسانی مایکروسافت تیمز را در دستگاه های مختلف به شما آموزش می دهیم. راه...

تنظیم ایمیل پیش فرض در ویندوز 11

تنظیم ایمیل پیش فرض در ویندوز 11

تنظیم ایمیل پیش فرض در ویندوز 11 اگر روی لینک ایمیل در ویندوز 11 کلیک کنید. و کلاینت ایمیل اشتباهی ظاهر شود. می توانید به راحتی برنامه ایمیل پیش فرض را تغییر دهید. تنها چیزی که لازم است یک سفر سریع به تنظیمات ویندوز است. در این مقاله نحوه تنظیم ایمیل پیش فرض در ویندوز...

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

خرید لایسنس اوریجینال ویندوز با 20 درصد تخفیف با  کد تخفیف padralearning