نصب بیت دیفندر روی دستگاه دیگر

}

سپتامبر 15, 2021

نحوه نصب بیت دیفندر روی دستگاه دیگر

آیا می خواهید Bitdefender را روی دستگاه دیگری نصب کنید؟ اگر دستگاه فعلی خود را ریست کرده اید. و اکنون می خواهید Bitdefender را دوباره در همان دستگاه نصب کنید. و یا دستگاه ها را عوض کرده اید و می خواهید از دستگاه های اضافی محافظت کنید .در این مقاله می توانید نحوه نصب بیت دیفندر روی دستگاه دیگر را یاد بگیرید.

نصب محافظت در تمام دستگاه های تحت پوشش اشتراک شما بهترین کاری است که می توانید بعد از انتخاب Bitdefender برای محافظت انجام دهید. این در مورد ایمن ماندن در دنیای ناامن است. و بهترین راهی که می توانید انجام دهید این است که دستگاه های خود را سریعتر در برابر حمله هکرها به آنها ایمن کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به موارد زیر در قسمتی که مناسب موقعیت شما است مراجعه کنید.

دستگاهم را ریست کرده ام. چگونه می توان Bitdefender را در همان دستگاه دوباره نصب کرد؟

اگر تحت شرایطی مجبور شوید سیستم عامل خود را فرمت یا ریست کنید. ( format or reset  ) و سپس Bitdefender را در همان دستگاه مجدداً نصب کنید . به عنوان دستگاه دوم محسوب نمی شود.

تنها مرحله اضافی که باید قبل از نصب مجدد Bitdefender در همان دستگاه با سیستم عامل جدید انجام دهید این است که به حساب مرکزی خود در https://central.bitdefender.com وارد شوید .از منوی سمت چپ روی My Devices کلیک کنید. روی دستگاه قدیمی خود کلیک کنید. دستگاه را انتخاب کنید . سپس Remove  را در بالا سمت راست صفحه انتخاب کنید. با این کار اسلات (slot ) استفاده شده آزاد می شود . بنابراین می توانید Bitdefender را بدون تأثیر بر تعداد دستگاه های فعال، مجدداً نصب کنید.

پس از آن ، به بخش My Devices در حساب مرکزی خود بروید. و نصب Bitdefender را روی دستگاهی که ریست کرده اید شروع کنید. برای تکمیل نصب مراحل روی صفحه را دنبال کنید. برای دستورالعمل دقیق ، بخوانید

دستگاهم رو عوض کردم چگونه می توان Bitdefender را به دستگاه جدیدم منتقل کرد؟

در مرحله اول ، اگر دستگاه قدیمی دیگر استفاده نمی شود . آن را از حساب مرکزی خود حذف کنید. تا اسلات آن آزاد شود.

پس از آن ، به بخش My Devices در حساب مرکزی خود بروید. و نصب Bitdefender را در دستگاه جدید خود شروع کنید.

من چندین دستگاه دارم. چگونه Bitdefender را روی دستگاه دیگری نصب کنم؟

 

اشتراک Bitdefender دارای تعداد محدودی اسلات برای محافظت از رایانه های شخصی Windows ، Mac ، تلفن های هوشمند و تبلت های دارای Android ، iOS یا همه این سیستم عامل ها است. اگر اشتراک خریداری شده بیش از یک دستگاه را پوشش می دهد . می توانید از حساب مرکزی خود برای نصب Bitdefender در سایر دستگاه ها استفاده کنید.

دو راه برای محافظت از دستگاه دیگر وجود دارد.

 

A. اگر Bitdefender قبلاً روی ویندوز نصب شده است.

برای محافظت از دستگاه دیگر ، هنگامی که محصول Bitdefender قبلاً بر روی یکی از رایانه های شخصی Windows نصب شده است.

1- رابط کاربری بیت دیفندر را باز کنید. و بر روی Install Bitdefender در دستگاه جدید در پایین کلیک کنید.

2- لینک دانلودی  که روی صفحه نشان داده می شود را به دستگاهی که می خواهید محافظت کنید ارسال کنید.

  • برای به اشتراک گذاشتن آن از طریق پیام  ، Copy download link را انتخاب کنید.
  • برای ارسال از طریق ایمیل Share download link را  انتخاب کنید.

3-  به دستگاهی که می خواهید از آن محافظت کنید بروید. و در  لینک ارسال شده DOWNLOAD AND INSTALL را بزنید.

4-   در Windows یا Mac کیت نصب بر روی دستگاه جدید شما دانلود می شود. برای شروع نصب، آن را اجرا کنید. در Android یا iOS ، برای دانلود و نصب برنامه Bitdefender ، به ترتیب به Google Play و App Store  هدایت می شوید.

If Bitdefender is already installed on a Windows computer

B. اگر Bitdefender قبلاً بر روی ویندوز نصب نشده است

برای محافظت از دستگاه دیگر ، وارد حساب مرکزی خود شوید .به My Devices بروید. و نصب Bitdefender را شروع کنید. دستورالعمل های گام به گام در زیر موجود است.

1-  وارد حساب مرکزی خود شوید.

2-   My Devices را انتخاب کنید.

  • در My Devices ، روی  Install Bitdefender products on your devices + کلیک کنید.

4- پنجره جدیدی ظاهر می شود. محصولی را که می خواهید نصب کنید انتخاب کنید. سپس یکی از دو عملکرد موجود را انتخاب کنید.

  • این دستگاه (5a) This device
  • سایر دستگاهها (5b) Other devices

.5a این دستگاه

اگر در دستگاهی هستید که می خواهید از آن محافظت کنید ، این دستگاه را انتخاب کنید. برای تکمیل نصب مراحل روی صفحه را دنبال کنید. برای دستورالعمل دقیق ، بخوانید.

5b. سایر دستگاه ها

اگر می خواهید از دستگاه دیگری محافظت کنید .سایر دستگاه ها را انتخاب کنید. با این کار لینک دانلود به دستگاه دیگری ارسال می شود. شما دو گزینه دارید.

  • ایمیل کردن لینک– یک آدرس ایمیل معتبر در قسمت مربوطه وارد کنید . سپس روی ارسال، کلیک کنید. لینک دانلود برای نصب محصول Bitdefender به هر یک از دستگاه های شما ایمیل می شود.
  • کپی کردن لینک – لینک دانلود را در کلیپ بورد کپی کنید. و در یک پیام مستقیم به اشتراک بگذارید.
  1. لینک دانلود را در دستگاهی که می خواهید محافظت کنید باز کنید. روی DOWNLOAD AND INSTALL کلیک کنید. و مراحل نصب روی Bitdefender را دنبال کنید.
If Bitdefender isn’t already installed on a Windows computer
توجه: لینک دانلود به مدت 24 ساعت در دسترس است. اگر لینک منقضی شود .می توانید با تکرار روش فوق ، لینک جدیدی ایجاد کنید.
اگر مراحل ارائه شده در این راهنمای کوتاه را دنبال کرده باشید. موفق شده اید Bitdefender را با موفقیت روی دستگاه دیگری نصب کنید. اکنون برنامه پیکربندی شده و آماده حفاظت از سیستم شما است.

جدیدترین مقالات

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

 

برای استفاده از امکانات کامل آنتی ویروس بیت دیفندر نیاز به استفاده از لایسنس اورجینال دارید . برای خرید لایسنس اورجینال محصولات بیت دیفندر از لینک زیر استفاده کنید و با زدن کد تخفیفی padralearning از تخفیف ویژه و اختصاصی کاربران مرکز آموزش پادرا  بهره مند شوید .

 

نظرات کاربران

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − شش =

مقالات مرتبط

نحوه نصب Bitdefender Mobile Security برای iOS

نحوه نصب Bitdefender Mobile Security برای iOS

نحوه نصب Bitdefender Mobile Security برای iOS این مقاله گام به گام نحوه نصب Bitdefender Mobile Security برای iOS را بر روی iPhone یا iPad شما راهنمایی می کند. Bitdefender Mobile Security برای iOS بر روی هر دستگاهی با iOS 11.2 یا بالاتر کار می کند. و برای فعال شدن نیاز...

نصب بیت دیفندر روی ویندوز

نصب بیت دیفندر روی ویندوز

 نحوه نصب بیت دیفندر روی ویندوز  در این مقاله نحوه نصب بیت دیفندر روی ویندوز را بررسی می کنیم.قبل از ادامه نصب ، مطمئن شوید که رایانه شما الزامات سیستم را برآورده می کند.  به حساب مرکزی Bitdefender خود وارد شوید. اگر حساب کاربری ندارید ، لطفاً ثبت نام کنید. قبل از نصب...

رفع خرابی بیت دیفندر

رفع خرابی بیت دیفندر

رفع خرابی بیت دیفندر در سیستم اگر Bitdefender را بر روی ویندوزخود نصب دارید .و محصول به درستی کار نمی کند ، خطا نشان می دهد یا پاسخ نمی دهد . کافی است Bitdefender را حذف و مجدداً نصب کنید تا آن را تعمیر کنید. نگران اشتراک خود نباشید . نصب مجدد Bitdefender روی همان...

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

خرید لایسنس اوریجینال محصولات بیت دیفندربا20 درصد تخفیف با کد تخفیف padralearning