اضافه شدن Paste as plain text به تاریخچه کلیپ بورد در ویندوز10

}

فوریه 20, 2021

Windows 10 Insider build 21318 adds “Paste as plain text” option to Clibpoard History

 اضافه شدن قابلیت Paste as plain text به تاریخچه کلیپ بورد در ویندوز10

تاریخچه کلیپ بورد ویندوز 10 اکنون به شما این امکان را می دهد که از قابلیت  paste as plain text استفاده کنید.

مایکروسافت در  حال تولید ویندوز 10 ساخت 21318 برای Insiders در کانال Dev است. این به روزرسانی فقط شامل یک ویژگی جدید است.اما کپی کردن و جایگذاری را در ویندوز 10 راحت تر می کند. پس از این به روزرسانی، شما می توانید محتوا را از تاریخچه کلیپ بورد خود به عنوان متن ساده جای گذاری کنید.

با شروع ساخت ویندوز10 Insider Preview Build 21318، کاربران مشاهده می کنند که گزینه جدیدی به رابط کاربری اضافه شده  است.که به آنها این امکان را می دهد که تمام قالب بندی ها را از موارد تاریخچه کلیپ بورد حذف کنند.

نحوه استفاده از این قابلیت

مدیر ارشد برنامه Brandon LeBlanc توضیح داد:

“به سادگی تاریخچه کلیپ بورد را باز کنید (WIN+ V) .و روی دکمه next کنار هر ورودی متنی در تاریخچه کلیپ بورد خود کلیک کنید . اکنون گزینه paste as plain text را در کنار پین و Delete مشاهده خواهید کرد.”

هنگامی که از این عملکرد در تاریخچه کلیپ بورد استفاده می کنید. محتوای متن کلیپ بورد را بدون قالب بندی اصلی (قلم، رنگ، اندازه و غیره) جای گذاری می کند.و به شما اجازه می دهد با قالب بندی سند مقصد آن را مطابقت دهید .

Windows 10 Insider build 21318 adds “Paste as plain text” option to Clibpoard History

نکته : اگرچه می توان از کلیدهای میانبر  CTRL+ SHIFT+ V برای حذف همه قالب بندی ها هنگام جایگذاری محتوای متنی که به کلیپ بورد ارسال شده است، استفاده کرد.اما این  روش با موارد تاریخچه کلیپ بورد کار نمی کند.

در حالی که این ویژگی جدید فقط در آغاز به زیرمجموعه کوچکی از Dev Channel Insiders برای کمک به مایکروسافت برای قابلیت اطمینان و عملکرد استفاده می شود. بعداً مایکروسافت آن را به تمام کاربران Dev Channel توزیع می کند.

جدیدترین مقالات

سیستم مورد نیاز ویندوز11

سیستم مورد نیاز ویندوز11

آیا سیستم شما ویندوز11 را پشتیبانی می کند؟ مایکروسافت به تازگی اولین نسخه  بتا عمومی و پایدار را برای ویندوز 11 منتشر...

read more
ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

 

برای استفاده از امکانات کامل ویندوز 10 نیاز به استفاده از لایسنس اورجینال دارید . برای خرید لایسنس اورجینال محصولات مایکروسافت از لینک زیر استفاده کنید و با زدن کد تخفیفی padralearning از تخفیف ویژه و اختصاصی کاربران مرکز آموزش پادرا  بهره مند شوید .

 

نظرات کاربران

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − نه =

مقالات مرتبط

سیستم مورد نیاز ویندوز11

سیستم مورد نیاز ویندوز11

آیا سیستم شما ویندوز11 را پشتیبانی می کند؟ مایکروسافت به تازگی اولین نسخه  بتا عمومی و پایدار را برای ویندوز 11 منتشر کرد. اما همه نمی توانند آن را نصب کنند. اگرچه به نظر می رسد که ویندوز 11 بیشتر یک بازسازی بصری است تا یک اختراع مجدد چشمگیر سیستم عامل اما مایکروسافت...

نحوه تبدیل دیسک GPT به دیسک MBR در ویندوز 10

نحوه تبدیل دیسک GPT به دیسک MBR در ویندوز 10

نحوه تبدیل دیسک GPT به دیسک MBR در ویندوز10 GPT (GUID Partition Table) و MBR (Master Boot Record) دو سبک مختلف پارتیشن هستند. که می توانند برای دیسک استفاده شوند. این آموزش روشهای مختلف نحوه تبدیل دیسک GPT به دیسک MBR را در ویندوز10 به شما نشان می دهد. تبدیل دیسک GPT...

تغییر زمان نمایش منوی بوت در ویندوز10

تغییر زمان نمایش منوی بوت در ویندوز10

تغییر زمان نمایش منوی بوت در ویندوز10 آیا سیستم دو بوت دارید؟اگر جواب بله است،شما می توانید زمان نمایش منوی بوت را به هر آنچه که بخواهید تغییر دهید.در این مقاله چهار روش انجام این کار را مشاهده می کنیم. اگر ویندوز10 تشخیص دهد که سیستم عامل دیگری روی رایانه نصب شده...

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

خرید لایسنس اوریجینال ویندوز 10 به  همراه کد تخفیف padralearning