قابلیت جدید اینستاگرام;حذف خودکار پیام های توهین آمیز

}

آوریل 24, 2021

قابلیت جدید اینستاگرام;حذف خودکار پیام های توهین آمیز

اینستاگرام به تازگی ابزار جدیدی را معرفی کرد که به طور خودکار پیام های خصوصی را که شامل کلمات،عبارات، ایموجی یا پیام های توهین آمیز هستند را فیلتر کنند.این قابلیت برای افراد معروف که روزانه تعداد زیادی دایرکت دریافت میکنند مفید است.

از انجایی که دایرکت ها مکالمات خصوصی ما هستند،ما به دنبال پیام های توهین آمیز و نفرت انگیز نیستیم.بنابراین اینستاگرام ابزاری را ایجاد کرده تا پیام هایی که حاوی عبارت های نامناسب هستند را فیلتر کند.شما مجبور نیستید پیام های توهین آمیز را مشاهده کنید.این ابزار روی قسمت درخواست های دایرکت تمرکز دارد زیرا افراد معمولا از این طریق پیام های نامناسب دریافت می کنند.شما می توانید عبارت هایی را که نمیخواهید در پیام ها مشاهده کنید مشخص کنید.حتی شما میتوانید عبارت هایی را مشخص کنید که افراد نتوانند از آنها در کامنت پست های شما استفاده کنند.

حذف خودکار عبارت های نامناسب

شما میتوانید در بخش جدید تنظیمات با نام Hidden Words این تغییرات را اعمال کنید.

پیام های توهین آمیز از پیش تعریف شده و یا توسط شما تعریف میشوند.هنگامی که پیامی دریافت میکنید،کلمه و عبارات نامناسب پوشانده میشوند.برای مشاهده ی عبارات میتوانید روی آنها کلیک کنید.

این ویژگی برای محافظت شما در برابر پیام های احتمالی توهین آمیز در دایرکت است.در عین حال به حریم خصوصی شما هم احترام میگذارد.تمام فیلترهای کلمات در دستگاه شما ذخیره میشود و محتوی کلمات را به سرورهای اینستاگرام ارسال نمیکند.این ویژگی پیام های درخواستی دایرکت شما را به سرور اینستاگرام ارسال نمیکند مگر اینکه خودتان گزارش دهید.

اینستاگرام همچنین گفته است ابزاری منتشر خواهد کرد تا مردم بتوانند حساب کاربری جدید افراد توهین‌کننده را نیز مسدود کنند. به‌ لطف قابلیت جدید هرگاه فردی را در اینستاگرام مسدود کنید، به شما امکان داده می‌شود تمامی حساب‌های کاربری جدید آن فرد را نیز مسدود کنید. اینستاگرام هنوز نگفته است این ابزار چگونه کار می‌کند و اعلام کرده است به «نشانه‌های متنوع» متکی می‌شود تا حساب کاربری جدید آن افراد را شناسایی کند. در هفته‌های پیش رو، قابلیت مذکور به‌صورت جهانی در دسترس قرار می‌گیرد.

جدیدترین مقالات

سیستم مورد نیاز ویندوز11

سیستم مورد نیاز ویندوز11

آیا سیستم شما ویندوز11 را پشتیبانی می کند؟ مایکروسافت به تازگی اولین نسخه  بتا عمومی و پایدار را برای ویندوز 11 منتشر...

read more
ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

 

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

برای تهیه ی محصولات معتبر نرم افزاری به همراه گارانتی اصالت و کارکرد به وبسایت پادراسیف مراجعه نمایید . و با زدن کد تخفیفی padralearning از تخفیف ویژه و اختصاصی کاربران مرکز آموزش پادرا  بهره مند شوید .

  

 

نظرات کاربران

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

مقالات مرتبط

مسدود کردن پیام ها و کامنت های نامناسب در اینستاگرام

مسدود کردن پیام ها و کامنت های نامناسب در اینستاگرام

چطور دایرکت ها و کامنت های نامناسب را مسدود کنیم؟   محیط اینستاگرام ما باید یک فضای امن باشد تا بتوانیم بدون ترس از سوء استفاده به فعالیت بپردازیم.اگر می خواهید اینستاگرام خود را امن نگه دارید ابزارهایی برای تنظیم این موارد وجود دارد.که با آن می توانید کامنت های...

چند قدم تا افزایش امنیت حساب کاربری گوگل

چند قدم تا افزایش امنیت حساب کاربری گوگل

قدم تا افزایش امنیت حساب کاربری گوگل امنیت حساب کاربری گوگل بسیار مهم است.امروزه کاربران بیش از هر زمان دیگری به امنیت دیجیتال اهمیت می دهند.حملات سایبری و اینترنتی تقریبا هر هفته رخ می دهد و توجه کاربران را جلب می کند.Bitdefender بر این تلاش است که خوانندگان را با...

مخفی کردن تعداد لایکهای پست های اینستاگرام

مخفی کردن تعداد لایکهای پست های اینستاگرام

نحوه مخفی کردن تعداد لایک ها در پست های اینستاگرام امروزه برای اکثر کاربران اینستاگرام بسیار مهم است که پست های آنها چقد لایک می خورد. اگر عکس شما فقط دوازده لایک کسب کند، چه می کنید؟ وحشت. اینستاگرام ظاهراً متوجه شده است که این مسئله برای برخی از کاربران یک مسئله جدی...

پیشنهاد ویژه مرکز آموزش پادرا

 محصولات معتبر نرم افزاری به همراه گارانتی و ضمانت کارکرد برای کاربران سایت پادرا به همراه کد تخفیف

padralearning